לא מצליח ליצור בידול בינך לבין המתחרים?

שירותי מיתוג וגרפיקה שלנו הולכים להעיף את העסק שלך קדימה!

אנחנו יכולים לעזור לך להפוך למותג בולט שאי אפשר להתעלם ממנו

למען האמת – אנחנו לא ממציאים כלום. זה אתם. כן, כן. בין אם אתם חברה מבוססת או עסק בחיתוליו – אנחנו יודעים שאתם מביאים משהו גדול לעולם.
נשמח לעזור לכם לגלות ולחשוף את הייחודיות שלכם עם שירותי המיתוג והגרפיקה שלנו שיסייעו לכם להבין איך אתם רוצים שהעולם יראה אותכם ואיזה לקוחות אתם רוצים למשוך לעסק שלכם.
תהליך המיתוג הוא ללא ספק מרגש, מעניין ונוגע במקומות הכי עמוקים של העסק שלנו ומעניק לו זהות ייחודית שתלווה אותו תמיד והיא זו שגם תגרום ללקוחות שלכם להתאהב, לזהות ולזכור את המותג שלכם.

האם עייפתם משיווק לא אפקטיבי, לאבד לקוחות למתחרים, שמזה שלא רואים ולא מזהים אתכם בזמן שאתם יודעים שאתם מעולים בתחומכם?

יש פתרון פשוט לכל הדברים האלה, הוא מתחיל ממש כאן!

אנחנו DesignPluMore, מומחים למיתוג ובניית אתרים, עם ניסיון עשיר בבנייה ויצירת מותגים שעובדים עבור הלקוחות שלנו. בשנים האחרונות היה לנו את הכבוד לספק פתרונות מיתוג עבור עשרות יזמים ועצמאיים בארץ.
אנחנו גאים לספק שירות מיתוג מעמיק, תומך ומקיף שלא היה קיים בארץ לפני כן ולהציע אותו במחיר שכל עסק חדש בחיתוליו יכול להרשות לעצמו – זה בדיוק החזון שלנו!
מיתוג שנעשה נכון יאפשר לאנשים לא להתאמץ להיזכר בכם – אלא לרצות להכיר אתכם ולשמוע מה יש למותג שלכם יש להציע!
נשמח לעזור לכם לשקף את הערכים והמסרים של המותג שלכם, לאפיין וליצור שפה חדשה וייחודית שתאפשר לכם לגעת בלקוחות שלכם, להעניק להם ביטחון, אמון ורצון לפנות אליכם. ורק אליכם.

מלאו את הפרטים והמיתוג המושלם בדרך אליכם

שיחת הכרות ואיפיון, ללא התחייבות, עלינו.

אז מה אתם הולכים לקבל בתוך חבילת המיתוג שלנו?

אפיון מקיף לעסק

תהליך מיתוג מתחיל בשיחה בה נכיר ונדייק את הצרכים שלכם, נבין מי הקהל יעד שלכם, מה האני המאמין שלכם, מי המתחרים שלכם, מה היתרונות שמבליטים אתכם? אנחנו הולכים להרכיב פאזל מעניין, צבעוני שיהיה חלק בלתי נפרד מהתוצאה הסופית של התהליך הזה שיוליד בסיומו מותג מצליח.

לוגו מעוצב

הלוגו שלכם הולך להכיל את כל תוצאות ומסקנות האפיון שלנו – המטרה היא כמובן ליצור רושם ראשוני עוצמתי עם הקפדה על צבעים, מרווחים, פונטים ודיוק האווירה שהוא הולך לייצר. הלוגו הולך להכתיב את הקו העיצובי הכללי של העסק ואת הנראות הכללית של המותג שלכם.

כרטיס ביקור וניירת

הכרטיס ביקור שלכם הוא הכלי שיאפשר לכם להציג את עצמכם כראוי ולהותיר רושם ראשוני נהדר אצל הלקוחות שלך. כרטיסי הביקור והניירות הם חלק בלתי נפרד משפה העיצובית שנבחרה עבור העסק שלכם והיא תכלול בין היתר: פולדרים, מכתבים, מעטפות, מחברות, ניירות ועוד.

פרופילים חברתיים ממותגים

היום יותר ויותר לקוחות נחשפים לראשונה למותג שלנו ברשת. לכן, אתם צריכים להראות טוב בכל הרשתות ולשדר את המסר הנכון ללקוחות שלכם. במסגרת התהליך נעצב את הפרופילים במדיה החברתית - פייסבוק, אינסטגרם וכו' ונצור פרופילים ממותגים.

חבילת פוסטים מעוצבים

פרסום ברשתות החבריות הוא כלי עוצמתי שיוכל לסייע לכם להיחשף למיליוני לקוחות חדשים. במסגרת תהליך המיתוג נייצר עבורכם חבילת פוסטים מעוצבים שישדרו את המסר המדויק ביותר. בעזרת חבילת הפוסטים תוכלו בקלות לשמור על נראות עקבית ברשת.

ליווי ותמיכה

הלקוחות שלנו הם כמו משפחה - גם לאחר שנים אנחנו שמחים להמשיך לתמוך ולעזור לכם. לאחר סיום תהליך המיתוג תקבלו את כל החומרים הגרפיים הנדרשים לתפעול ושיווק העסק. אבל! הדלתות שלנו תמיד נשארות פתוחות ונשמח לסייע לכם בהמשך הדרך.

יוצאים לדרך בקלות ומהירות
כמו לספור 1-2-3

משאירים פרטים

תם יכולים, להתקשר, לשלוח הודעה או למלא את הפרטים שלכם ואנחנו נדאג לחזור אליכם במועד הכי נוח לפגישת אפיון מיתוג עסקי – בחינם, ללא התחייבות! הקפה עלינו

קובעים פגישה

בפגישה אנחנו נכיר אתכם ואת העסק שלכם, את המטרה ואת החזון שלכם. אנחנו נקשיב לכם, נשאל שאלות ואת כל המידע שנקבל נמיר בהמשך למסרים שיווקיים חדים ועוצמתיים שיופיעו במיתוג העסקי שלכם.

יוצאים לדרך

מתחילים לעבוד על העיצובים שלכם. לאורך כל התהליך אנחנו שולחים לכם סקיצות ומאשרים כל שלב מולכם עד לשביעות רצונכם. אז שנתחיל?

מלאו את הפרטים והמיתוג המושלם בדרך אליכם

פגישת היכרות ואיפיון צרכים בסיסי, ללא התחייבות, עלינו.

בואו נצא לדרך

מלאו את הטופס הבא ואנחנו נחזור אליכם לתיאום שיחת יעוץ למיתוג העסק שלכם