אחסון אתרי וורדפרס

הבטיחו ללקוחות שלכם חווית גלישה מושלמת
בעזרת שרת אחסון מהיר ואיכותי

רגע, אני רק שאלה...

מה זה בכלל אחסון אתרים? ולמה הוא כל-כך חשוב?

אז נתחיל מההתחלה. למי שלא מכיר ויודע – אתרי אינטרנט מורכבים מקבצים כמו קבצי קול, עמודי HTML, תמונות, שורות קוד ועוד. 

כדי לעלות את כל הקבצים האלה לאינטרנט צריך להשכיר שטח אחסון "בשרת" (Host) שזה בעצם מחשב "על" עם עוצמה רבה שיכול "לארח" מספר רב של גולשים ולתת להם לגלוש באתר בלי תקלות ותקיעות. 

שטח האחסון שאתם משכירים הוא בעצם שטח בזיכרון של המחשב המארח ואתם מקבלים הקצאה של מקום לפי הצורך של האתר שלכם והשרת אחראי לעלות את הקבצים לרשת.

אז איך איכות של האחסון משפיעה על האתר שלי?

חווית הגלישה של הגולשים שלכם מתחילה הרבה לפני שהם נחשפים אל התוכן והעיצוב ומתחילה מהרגע שבו הגולשים לוחצים על הלינק כדי להיכנס לאתר. אז איך איכות האחסון משפיעה על האתר?

אבטחה

חברת אחסון האתרים והשרת המארח את האתר שלכם אחראיים על האבטחה באתר. האתר שלכם חייב להיות מאוחסן בשרת מאובטח ברמה הגבוהה ביותר ואם לא אתם תהיו חשופים לפריצות לאתר, איבוד מידע ויותר חשוב איבוד האמינות שלכם בפני הגולשים ואל מול גוגל.

אתר לא מאובטח יכול לגרום לגולשים לעזוב את האתר עוד לפני שבכלל נכנסו ואף לגרום לגוגל "להעלים" אתכם מדירוג החיפושים. זו בדיוק הסיבה שחשוב שלחברת האחסון שלכם תהיה תעודת אבטחה SSL שמגינה על האתר שלכם ועל הגולשים בו במקרים של ניסיונות חבלה או זדון.

מהירות

השרת המארח משפיע רבות על המהירות של העלאת המידע לרשת, או במילים פשוטות - המהירות שבה האתר מגיב בזמן שגולשים בו.

איזה מעצבן זה לחכות שעה שיעלה העמוד, נכון? אתרים איטיים פוגעים בחוויית הגלישה של המשתמש באתר מה שיכול לגרום לגולשים להיות חסרי סבלנות ובהרבה מקרים לעזוב את האתר.

הסיכוי שלכם להמיר את אותם הגולשים ללקוחות יורד משמעותית! לכן חשוב שחברת האחסון שלכם תספק שירותי תקשורת והעלאת נתונים מהירים שתבטיח חווית גלישה מהנה ומהירה כל הזמן.

זמינות ויציבות

שרת אמין ישמור שהאתר שלכם יהיה זמין תמיד וידאג שיעבוד בצורה יציבה וטובה כדי למנוע קריסות ונפילות לא צפויות.

הדבר היחיד שיותר גרוע מאתר איטי זה אתר קורס! מדד עזיבת הגולשים הגבוה ביותר נמצא באתרים שנוטים לקרוס הרבה. הדבר קורה כאשר מאבדים את תקשורת הנתונים עם השרת ולכן המידע לא מגיע אל הגולש.

חשוב לאחסן את האתר שלכם על שרתים יציבים עם תשתיות איכותיות שיספקו זמינות מקסימלית לאתר שלכם.

שיחת ייעוץ והכוונה עלינו בלי התחייבות!

מלאו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם

עם שירותי האחסון שלנו – האתר שלכם בידיים טובות

אתם ממש לא צריכים להתרוצץ ולחפש חברת שרתים שתאחסן את האתר שלכם- אנחנו כבר עובדים עם החברה הטובה והמהירה בארץ ומאחסנים את האתרים של כל הלקוחות שלנו בשרת VPS פרטי, מהיר ומאובטח בחברת Upress והחלק הכי טוב? אתם מקבלים תמיכה ישירה מאיתנו בכל מקרה של תקלה!

אבטחה מקסימלית עם סריקות אבטחה יומיות ומערכת Web firewall

גיבויים יומיים
עד 30 ימים אחורה

תמיכה טכנית מקצועית במקרה של תקלות

עדכון תוספים אוטומטי

תעודת אבטחה SSL

30 ימי ניסיון בחינם!

רוצים לשמוע עוד על חבילות האחסון שלנו?

מלאו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם