fbpx

אחסון ותחזוקת אתרים

אחסון אתרים איכותי ותחזוקת אתר שוטפת תבטיח לכם שקט נפשי בכל הקשור לאתר שלכם. המטרה שלנו היא לאפשר לכם להתפנות לדברים החשובים בעסק ברוגע ובלי כאב ראש!

מרגש! סיימתם לבנות איתנו את האתר החדש שלכם! רגע... מה עכשיו?

התהליך שלכם איתנו אמנם הסתיים וקיבלתם הדרכה מקיפה על ניהול עצמאי של האתר. עכשיו אתם יודעים ברמה מסוימת לערוך דפים קיימים, להוסיף דפים חדשים, להחליף תמונות, טקסטים וכו'.

אתם יכולים לקחת את האתר שבנינו לכם ולאחסן אותו עצמאית בכל חברת אחסון בארץ או בעולם, או להישארו באחסון שלנו ולקבל מאיתנו את כל התמיכה והעזרה שאתם צריכים במקרה של תקלות ושאלות שצצות לכם תוך כדי העבודה עם האתר.

אנחנו אוהבים לשמור על קשר עם הלקוחות שלנו, לעזור להם לתחזק את האתר ולוודא שהוא עובד בצורה תקינה ומייצג אותם בכבוד.

אם האתר שלכם לא מאוחסן אצלנו ונמאס לכם מ...

לערוך ולעדכן תוכן באתר בכל שינוי קטן בעסק

להתמודד בעצמך עם אינספור בעיות טכניות

להתייאש מזמן טעינה ארוך ואתר איטי

להתעסק בבעיות נראות הוויזואלית של האתר

שירותי אחסון ותחזוקת אתרי וורדפרס כאן בשבילכם

לתחזק אתר עסקי לבד זה לא תמיד קל. הגיע הזמן לעבוד עם מומחים שיהיו שם בשבילכם בכל בעיה טכנית ושיעזרו לכם לתפעל ולתחזק את האתר שלכם בצורה שוטפת בזמן שאתם מתרכזים בעבודה שלכם. 

אנחנו נשמח להוריד מכם את הלחץ שבניהול אתר אינטרנט ולדאוג לטפל באתר עבורכם, לבצע עדכונים, להוסיף דפים, לטפל בתקלות ולהיות שם בשבילכם לכל שאלה שקשורה לתחזוקת האתר שלכם. 

מעוניינים באחסון אתר
או תחזוקה שוטפת?

דברו איתנו.. שיחת הכרות ללא התחייבות, עלינו.

אז מה כוללים שירותי האחסון והתחזוקה שלנו?

לקוחות שיבחרו לאחסן את האתר שלהם אצלנו, נדאג לעדכן להם את גירסת הוורדפרס ואת התוספים האתר. אנחנו עובדים עם תוספים מקוריים בלבד כולל רישיונות לעדכונים.

אם אתם מעבירים את האתר שלכם אלינו מחברה אחרת, בעצם אתר שלא אנחנו בנינו אך עדיין בנוי בוורדפרס ואלמנטור, אנחנו נבדוק את התוספים הקיימים שלכם ואם קיים תוסף ללא רישיון והרישיון הזה קיים אצלנו, אז נעדכן לכם אותו בתוסף על מנת שיוכל להתעדכן לגירסה החדשה ביותר.

בניתם איתנו אתר וקיבלתם הדרכה על הניהול שלו ואחרי פרק זמן מסוים שכחתם משהו, פשוט אל תסתבכו ותשאלו אותנו.. נשמח להזכיר לכם 🙂

בריזה-בניית-חנות-אינטרנטית-5.jpg

למה בעצם לאחסן אצלנו?

אבטחת מידע

חברת אחסון האתרים והשרת אחראיים על האבטחה באתר. האתר שלכם חייב להיות מאוחסן בשרת מאובטח ברמה הגבוהה ביותר, אחרת תהיו חשופים לפריצות אבטחה, איבוד מידע ויותר חשוב איבוד האמינות שלכם בפני הגולשים ומול גוגל.

מקסימום מהירות

השרת בו מאוחסן האתר שלכם משפיע מאוד על מהירות הטעינה שלו, או במילים אחרות - המהירות שבה האתר מגיב בזמן שאתם גולשים בו. אנחנו מאחסנים את כל האתרים של לקוחותינו בשרת איכותי ומהיר הנמצא בארץ, המאפשר גלישה מהירה עבור לקוחות מישראל.

טיפול בבעיות טכניות

בסיום בניית האתר או בהעברת האתר  שלכם אלינו משרת אחר, אנחנו נהיה שם בשבילכם לכל בעיה טכנית שתצוץ הקשורה לאחסון האתר. ז"א אם האתר שלכם קרס מסיבה כזו או אחרת, אנחנו נדע לבצע בדיקות, לאתר את הגורם לתקלה ולהעלות את האתר חזרה לאויר.

תוספות ושינויים

אם אתם מאוד עסוקים או אין לכם כוח להתעסק באתר, במקרה ותרצו להוסיף עמודים חדשים או לשנות דברים קיימים באתר שלכם, רק דברו איתנו לפני, תשלחו לנו את התוכן או סיכום של ההערות של שיש לבצע ואנחנו נדאג לכל מה שצריך.

גיבויים יומיים

כל האתרים שלנו מקבלים גיבוי יומי אוטומטי בשעות הלילה וניתן לשחזר את האתר במקרה של תקלה עד 30 יום אחורה. לכן גם במקרה שערכתם לבדכם את האתר ו- "הרסתם" הכל, אז אין סיבה להתבאס. פשוט דברו איתנו ואנחנו נשחזר לכם את האתר למצב התקין.

איש קשר אחד

כשהאתר שלכם מאוחסן אצלנו, אתם יכולים להיות רגועים. במקרה של קריסת אתר או בעיות כאלה ואחרות שיצוצו פתאום, לא תצטרכו ליצור קשר עם חברת אחסון או הבן אדם הקודם שבנה לכם את האתר. פשוט דברו איתנו ואנחנו נשמח לסייע בכל בעיה שתהיה.

שאלות ותשובות בנושא
אחסון ותחזוקת אתרים

האתר שלכם הוא אוסף של קבצים ותיקיות. כדי שהגולשים יוכלו לגלוש אליו מכל מקום ובכל זמן, יש צורך לאחסן אותו בשרת שזמין 24/7. אנחנו לא מאחסנים את האתרים במחשב הפרטי שלנו, אלא בחברת שרתים חיצונית שמפעילה מחשבים שזמינים כל הזמן, כולל גיבויים יומיים והשירות הזה כמובן עולה כסף. 

אנחנו מציעים ללקוחות שלנו 3 מסלולים לאחסון אתר:

  1. אחסון עד 1GB - מתאים לרוב לאתרי תדמית או דפי נחיתה. העלות היא 50 ש"ח לחודש.
  2. אחסון בין 1-5GB - מתאים לאתרים גדולים יותר, אתרים מרובי עמודים ותמונות, חנויות ועוד. העלות היא 100 ש"ח לחודש.
  3. אחסון בין 5-10GB - מתאים לרוב לאתרים גדולים כמו חנויות עם כמות גדולה של מוצרים. העלות היא 150 ש"ח לחודש.

החיוב על האחסון מתבצע ע"י הוראת קבע באשראי. בהצטרפות לאחסון שלנו, נשלח לכם טופס למילוי פרטי אשראי. ניתן להגדיר הוראת קבע חודשית או שנתית.

אנחנו לא אוהבים להחזיק לקוחות בכוח, לכן אין אצלנו שום התחייבות על אחסון האתר. בכל רגע שתרצו לעזוב, פשוט דברו איתנו, נעשה לכם גיבוי מלא של האתר ונבטל את ההוראת קבע.

על מנת להעביר את האתר שלכם לשרת שלנו, נצטרך לבצע גיבוי מלא של האתר ולהתקינו בשרת שלנו על דומיין זמני. לאחר שהאתר יותקן על הדומיין הזמני, נבצע בדיקה שהכל עבר בצורה תקינה. לאחר מכן, נרצה לבצע הפניה של הדומיין שלכם אל השרת שלנו ובסוף להחליף את הדומיין הזמני בדומיין הקבוע.

אנחנו לא מגבילים לקוחות על תעבורה חודשית לאתר שלהם. השרת שלנו מספיק חזק כדי להעביר טרה בייטים של מידע כל חודש.. לכן אין סיבה להגביל אף אחד.

לא. אנחנו מאחסנים ומתחזקים רק אתרי וורדפרס אשר נבנו עם עורך האלמנטור. אם האתר שלכם נבנה בצורה אחרת, לצערנו לא נוכל לעזור לכם מהסיבה הפשוטה שאנחנו מאוד טובים בעבודה עם וורדפרס ואלמנטור, לכן במקרה שתהיה תקלה באתר שלא בנוי בצורה כזו, לא נדע איך לטפל בו ולעזור לכם.

נוכל לתפעל לכם את האתר רק ברמת הוורדפרס והאלמנטור. הכוונה היא בבניית עמודים נוספים, עריכת תוכן וכו'. לא נוכל לעזור לכם במקרה של בעיות הקשורות לשרת, כגון: קריסת אתר, פירצות אבטחה, בעיות זיכרון, גיבויים ושחזורים וכו'. על כל בעיה שתיווצר, תצטרכו לפנות עצמאית לחברת האחסון ולטפל בתקלה.

רוצים לאחסן את האתר שלכם אצלנו ולקבל יחס אישי בכל בעיה?

ספרו לנו קצת עליכם והשאירו פרטים, נשמח לחזור אליכם בהקדם.